navigate_next navigate_before

شرکت پترو دید

جهان پیرامون ما پیوسته در حال تغییر است. آثار بارز این تغییرات را میتوان در تمام تار و پود زندگی انسانی مشاهده نمود و به ارزیابی آن پرداخت. شاید بتوان با اطمینان گفت که تکنولوژی مهمترین و ملموس‌ترین اثر را در زندگی بشر و به خصوص در صنایع مختلف گذاشته است. با پیشرفت روزافزون علم جهانی، عرصه فناوری و تکنولوژی مستلزم همگرایی و بسیج نیروها و به کار گیری سخت افزار و نرم افزارهای گوناگون است. گرد آوری این مجموعه ها و ترکیب تخصص های گوناگون برای به ثمر رسیدن یک طرح پیشرفته امری ساده و آسان نبوده و با یکپارچه سازی و همگرایی و به کارگیری تمامی امکانات و توامندی های فنی و مالی جهت رسیدن به یک هدف مشترک تحقق پیدا میکند . لذا بر مبنای همین اندیشه و فلسفه تعدادی از متخصصین و مدیران مجرب جهت پاسخگویی به نیازهای پیشرفته صنعت نفت و گاز و پتروشیمی در این شرکت گرد هم آمدند.

چشم انداز

شرکت پترودید در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع و معادن، حمل و نقل و گردشگری فعالیت داشته و با دارا بودن نمایندگی های برترین شرکت های دنیا توانسته است بهترین و به روزترین راه حل های موجود را با کالاهای با کیفیت برای انواع صنایع مختلف تامین نماید. تیم مهندسی پترودید توانسته است پا را از فروش محصول فراتر گذاشته و با ورود به علم یکپارچه سازی و هوش مصنوعی مبتنی بر شبکه های عصبی و الگوریتم های یادگیری عمیق راه حل های بهینه ای برای کاهش هزینه و ریسک و افزایش امنیت و ایمنی در صنعت حفاظت الکترونیک و انفورماتیک کشور ایجاد نماید. تخصص این شرکت در طراحی راه حل های امنیتی یکپارچه هوشمند با تکنولوژی های روز دنیا برای زیرساخت هایی همچون پالایشگاه ها و پتروشیمی ها، نیروگاه ها، فرودگاه ها، بنادر، متروها و نظارت شهری بوده و واحد های تحقیق و توسعه ما هر ساله خدمات و فناوری های جدیدی را طی برنامه ای مدون برای مشتریان خود به ارمغان می آورند.

امکانات

امکانات شرکت مهندسی پترودید بر پایه دانش روز دنیا در زمینه حفاظت الکترونیک هوشمند و آموزش مبتنی بر پروژه های مورد نیاز مهنمان گسترده و مها گشته است. از جمله امکانات فنی این شرکا تیم کامل اجرایی بومی منطقه با متخصصین مجرب و آموزش دیده و دارای گواهی نامه های معتبر از سازمان های دولتی و آزاد همراه با تجهیزات و ابزار کار کامل و به روز برای پیاده سازی و عیب یابی پیشرفته ترین سامانه های حفاظت الکترونیک می باشد. همچنین این شرکت دارای محل و ساختمان اختصاصی آموزشی بوده تا بتوان در کنار اجر و طراحی پروژه های پیشرفته حفاظتی آموزش های به روز و استانداردی را برای به روزرسانی تیم اجرایی خود و تیم های مهندسی کارفرمایان گرامی را به صورت دوره ای و منظم برگزار نماید.

گواهی نامه ها

تعدادی از گواهی های معتبر این شرکت فنی و مهندسی که میتوان اشاره نمود: عضو شرکت های محدود وندور لیست سازمان نفت و گاز ملی در زمینه حفاظت و حراست و فناوری اطلاعات و ارتباطات، گواهی های مشاوره و طراحی زیر نظر شورای انفورماتیک با درجه اجرایی سه، نماینده رسمی محصولات حفاظتی و نظارتی کمپانی موبوتیکس آلمان، نماینده رسمی محصولات شبکه مایکروسنس آلمان و ....

پترو دید